Databáze nebezpečných výrobků

SANUS - Simplicity nástěnná podpěra pro ploché televize

Hlášení RAPEX 41/2014

Nástěnná podpěra pro ploché televize, kterou lze nastavit pro většinu velikostí televizí (od 37" do 80"). Umožňuje náklon.

Typ výrobku SLF5
Kategorie Domácnost - Ostatní
Riziko Zranění
Nebezpečí

Nylonový šroub, který zajišťuje televizi, se může uvolnit. Televize se v důsledku může uvolnit od ramene, spadnout a způsobit zranění.

Již vzniklé úrazy

Byly zaznamenány dva případy.

Země původu Čína
Čárový kód 793795526076
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 24.10.2014
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit