Databáze nebezpečných výrobků

Yamaha Motocykl - XT1200Z

Hlášení RAPEX 34/2010
1200 ccm motocykl.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku XT1200Z, kód 23P1/23P2
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože nástavec na top-box může prasknout, jelikož není dostatečně silný, a to může způsobit uvolnění a pád boxu z motocyklu a zranění třetím osobám.
Země původu Japonsko
Země záchytu Ohlašující: Španělsko, Další: Polsko, Slovinsko, Německo, Bulharsko, Nizozemsko, Maďarsko, Řecko, Finsko, Portugalsko, Švédsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 24.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit