Databáze nebezpečných výrobků

Honda Motocykl - PCX125

Hlášení RAPEX 47/2010
Motocykl

Typ výrobku WW125EX2A, kód modelu JF28
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Požár
Nebezpečí
Výrobek představuje nebezpečí požáru, protože směs kyselin pro elektrolýzu v baterii a voda mohou kapat z odvodňovacího otvoru baterie na vrchní část palivového čerpadla, což by vedlo s popraskání kolem připojení hadičky palivového čerpadla. V tom případě by unikalo při startování nebo při jízdě z čerpadla palivo.
Země původu Thajsko
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Německo, Nizozemsko, Irsko, Slovinsko, Finsko, Maďarsko, Portugalsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.
Poznámka Stažení se týká některých vozidel modelového roku 2010, s čísly VIN v rozpětí: MLHJF28A*A5000007 - MLHJF28A*A5012777
Datum publikace 23.11.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit