Databáze nebezpečných výrobků

Honda motocykl "NSS125 (FORZA)"

Hlášení RAPEX 4/2016

Modelový rok:  2015. Období výroby od 9.3. do 15.5.2015.

Typ výrobku NSS125ADF (E, ED, EDF, EDHN, EDIT, EDPO, EDSP, EDSW) a NSS125DF (ED, EDPO); typová zkouška EU: e4*2002/24*3136*00.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Gumové těsnění ve spoji mezi hlavní kabeláží a pomocnou kabeláží motoru mohlo být při sestavování poškozeno. V důsledku by do spoje mohla vniknout voda, což by v nejhorším případě mohlo vést k zastavení motoru.

Země záchytu Ohlašující: Portugalsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 31.01.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit