Databáze nebezpečných výrobků

Ducati Motocykl "Multistrada"

Hlášení RAPEX 6/2011
Motocykl

Typ výrobku Modely 1200 MY2010, 1200 ABS MY2010, 1200 S Touring MY2010 a 1200 S Sport MY2010
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože se motor může za určitých podmínek zastavit (když se mění rychlost na nižší nebo při řízení s uvolněnou spojkou a s motorem na volnoběh), což by mohlo způsobit nehodu.
Země původu Itálie
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Dánsko, Švédsko, Finsko, Slovinsko, Irsko, Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.
Poznámka Stažení se týká motocyklů modelového roku 2010, s čísly VIN v rozpětí specifikovaném v přiloženém dokumentu. přiloženém dokumentu.
Datum publikace 09.02.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit