Databáze nebezpečných výrobků

MV AGUSTA Motocykl - F4 1000

Hlášení RAPEX 27/2010
Motocykl.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku Dotčené jsou motocykly vyrobené od 10. února 2010 do 19.dubna 2010. Čísla VIN jsou k dispozici v přiloženém dokumentu.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Spony připojující rám vzduchového filtru se mohou uvolnit při běžném používání, v takovém případě se rám vzduchového filtru může nadzvednout, a to umožňuje cizím prvkům kolem filtru proniknout. Tento cizí materiál může způsobit ucpání škrticí klapky, což by mohlo vést k dopravní nehodě.
Země původu Itálie
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Německo, Dánsko, Finsko, Maďarsko, Švédsko, Nizozemsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 06.07.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit