Databáze nebezpečných výrobků

BMW Motocykl - E8GS

Hlášení RAPEX 24/2010
Motocykl.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku F650GS, F800GS. Ovlivněná vozidla byla vyrobena od listopadu 2007 do května 2008 a od září 2008 do března 2009.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko úrazu, protože existuje možnost, že se řetěz může rozlomit, což by vedlo ke ztrátě pohonu kol a možnosti dopravní nehody. V nejhorším případě by se zadní kolo mohlo zablokovat v případě, že se zlomený řetěz zachytí.
Země původu Německo
Země záchytu Ohlašující: Německo, Další: Švédsko, Dánsko, Portugalsko, Nizozemsko, Finsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 15.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit