Databáze nebezpečných výrobků

Harley-Davidson Motocykl "CVO", "Trike"

Hlášení RAPEX 48/2011

Motocykl

Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Brzdné světlo nemusí fungovat a brzdná kapalina může unikat zadním vypínačem světla, což by mohlo ovlivnit funkci brzd a vést k nehodě.

Země původu Spojené státy americké
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Německo, Španělsko, Švédsko, Dánsko, Maďarsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.

Poznámka

Všechny modely roků 2009-2011 a určité modely roku 2012 Touring, včetně modelů CVO Touring a Trike vyrobené do 16. září 2011.

Datum publikace 10.12.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit