Databáze nebezpečných výrobků

Huan Le magnetická hra - rybaření "Fishing Series"

Hlášení RAPEX 7/2015

Magnetická hra: prut a šest plastových kachniček. Obal: plastový blistr a karton. Na štítku vzadu je informace o tom, že hra je magnetická.

Typ výrobku zboží č. 555-40 41, Ref Or.1801062, Ref. IEM: 21067
Kategorie Děti - Hračky a zábav. předměty
Riziko Zranění
Nebezpečí

Magnety lze snadno oddělit a mají nadměrný index magnetického toku, což může v případě požití více magnetů vést ke spojení v trávicím traktu a vnitřnímu zranění.

Země původu Čína
Čárový kód 8499660021067
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 24.02.2015
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit