Databáze nebezpečných výrobků

RUBIE´S kostým na maškarní bál "Zorro Child Costume"

Hlášení RAPEX 21/2015

Dětský kostým "Zorro" v černé barvě. Skládá se z trika, kalhot s kryty na boty, masky, pláště a pásku. Zabaleno v průhledném plastovém sáčku s ramínkem. Uvnitř je karton s fotografií dítěte v tomto kostýmu.

Typ výrobku ref. 882310-M
Kategorie Děti - Hračky a zábav. předměty
Riziko Uškrcení, zranění
Nebezpečí

Šňůrky, které visí z rukávů se mohou během různých aktivit zachytit za předměty a způsobit zranění. Šňůrky u krku mohou způsobit uškrcení.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 14682.

Čárový kód 0883028231065
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 02.06.2015
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit