Databáze nebezpečných výrobků

Phil & Teds Kočárek typu golfové hole "Classic V1" a "Sport V2"

Hlášení RAPEX 5/2011
Kočárek typu golfové hole s jedním sedátkem. Model V2 se prodává v červené, oranžové, zelené, černé, tmavě šedé, námořnické modré a se vzorem graffiti. Model Classic V1 se prodává jen v červené.

Typ výrobku Classic V1 - 0308/0001 až 0510/0906, Sport V2 - 0308/0001 až 0510/0840
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění, pořezání
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění nebo pořezání, protože by se do pantů kočárku během skládání nebo rozkládání mohl dostat prst.
Země původu Čína
Země záchytu Ohlašující: Irsko, Další: Maďarsko, Dánsko, Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Distributor sjednal dobrovolnou nápravu.
Datum publikace 02.02.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

  • Terka 8.7.2012 15:49

    Tento kočárek jsme měli a byli jsme s ním naprosto spokojeni, nikdy jsme se díky němu nezranili, moc nechápu kam by se přesně během skládání nebo rozkládání mohl dostat prst... na takové věci si člověk dává celkem pozor.

    reagovat

    R R
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit