Databáze nebezpečných výrobků

Hanny Kočárek golfové hole

Hlášení RAPEX 2/2010
Skládací golfové hole s popruhem, stínidlem, opěrkou nohou a textilním nosičem. Zadní kola mají brzdy. Skládací mechanismus lze zajistit. Zadní část sedadla je nastavitelná. Rozměry složeného kočárku: cca 112 x 29 x 50 cm.

Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože jsou v konstrukci otvory, do kterých se můžou dostat dětské prsty. Navíc má kočárek jen jeden neautomatický zajišťovací systém. Proto ho lze složit během používání, což by mohlo způsobit dítěti v kočárku zranění.
Rozpor s Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající evropské normy EN 1888.
Země záchytu Ohlašující: Maďarsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení zboží z trhu a svolání od spotřebitelů.
Datum publikace 12.01.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit