Databáze nebezpečných výrobků

HALOTEC cestovní adaptéry

Hlášení RAPEX 46/2013

Cestovní adaptéry. Adaptér s ref. č. SK08216 je uvnitř držáku z tvrdého plastu. Ostatní dva jsou vakuově zabaleny po jednom nebo po více kusech se štítkem se značkou CE, referenčním číslem a čárovým kódem.

Typ výrobku SK08207, SK08216 a SK08218.
Kategorie Domácnost - Elektrická zařízení - ostatní
Riziko Úraz elektrickým proudem
Nebezpečí

Je možné vložit do zásuvky pouze jeden kolík a druhý nechat volně přístupný. K částem pod napětím chráněným záklopkami se lze dostat bez vložení kolíku.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající národní normy.

Čárový kód 8435100545540
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: zboží bylo na hranicích vráceno.

Datum publikace 27.11.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit