Databáze nebezpečných výrobků

Widmann Falešný knír - Sideburns & Moustache

Hlášení RAPEX 8/2010

Černý falešný knír s kotletami. Výrobek se prodává v blistrovém obalu s etiketou obsahující tyto údaje ve španělštině a dalších jazycích: 'Nevhodné pro děti do 14 let - Pozor! Chraňte před ohněm'.

Typ výrobku Ref 26985
Kategorie Sport a turistika - Hračky a zábav. předměty
Riziko Popálení
Nebezpečí

Výrobek představuje riziko popálení, protože, když je vystaven plameni, hoří příliš dlouho a rozsah ohně je příliš velký.

Země původu Čína
Čárový kód 8003558269808
Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Úřady nařídily stažení z trhu.

Datum publikace 23.02.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit