Databáze nebezpečných výrobků

Ermet Bis Kloubový žebřík

Hlášení RAPEX 22/2011

Kloubový hliníkový žebřík, výška 1250 mm. Na kartonovém štítku: “aluminium multi-purpose ladder", max 150 kg, varování, sériové číslo, EN 131, a 12 piktogramů upozorňujících na správné použití žebříku.

Kategorie Sport a turistika - Ostatní
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože je příliš vysoký a nezaručuje dostatečnou stabilitu, což by mohlo způsobit pád uživatele.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající evropské normy EN 131.

Čárový kód 5902176593605
Země záchytu Ohlašující: Polsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolné stažení zboží z trhu.

Datum publikace 11.06.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit