Databáze nebezpečných výrobků

Simeo elektrická minitrouba

Hlášení RAPEX 6/2014

Elektrická minitrouba, kategorie 1 – 1650W – 40L

Typ výrobku ref QF520 / model LX3625, série 3000FRH0SFR051213000136
Kategorie Domácnost - Elektrospotřebiče
Riziko Popálení, pořezání
Nebezpečí

Při kontaktu s vnějšími stěnami trouby hrozí popálení, protože se mohou velmi rozpálit. Hrozí také pořezání při kontaktu s koncem jednoho přístupného šroubu.

Země původu Turecko
Rozpor s

Při kontaktu s vnějšími stěnami trouby hrozí popálení, protože se mohou velmi rozpálit. Hrozí také pořezání při kontaktu s koncem jednoho přístupného šroubu.

Země záchytu Ohlašující: Francie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: zboží bylo na hranicích vráceno. 

Datum publikace 07.03.2014
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit