Databáze nebezpečných výrobků

HUI MIN elastické popruhy na zavazadla "3PCS ELASTIQUES BAGAGE"

Hlášení RAPEX 13/2016

Sada tří elastických popruhů k připevnění zavazadel, různých barev a délek (45 cm, 60 cm a 90 cm dlouhé popruhy). Dodávají se v průhledném obalu s kartonovým štítkem.

Typ výrobku 1-15-247
Kategorie Auto a doprava - Ostatní
Riziko Zranění
Nebezpečí

Háky se mohou pod tahem narovnat, což by způsobilo smrštění elastických popruhů, a mohlo by to vést ke zranění osob v okolí nebo pádu připevněného nákladu.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající  normy BS AU 258.

Čárový kód 6922900135122
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: jiná opatření.

Datum publikace 03.04.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit