Databáze nebezpečných výrobků

Blueray Domácí audiovizuální systém "Hemmabio" 7''

Hlášení RAPEX 26/2012

Domácí audiovizuální systém - 100-240VAC, 60/50Hz, třída II. Napětí: 2x20W, kompatibilní s CD Kodak picture, DVD Video, MPEG4 Digital video, Jpeg, TFT.

Typ výrobku CJ-702LDVD
Kategorie Domácnost - Elektrospotřebiče
Riziko Úraz elektrickým proudem
Nebezpečí

Konektory pod proudem jsou přístupné kulatými otvory na spodní straně krytu výrobku. Povrchové cesty a vzdušné vzdálenosti mezi primárním a sekundárním obvodem nejsou dostatečné, a proto se lze dotknout částí s vysokým napětím a utrpět úraz elektrickým proudem.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky Směrnice o nízkém napětí a odpovídající evropské normy EN 60065.

Čárový kód 0206702760086
Země záchytu Ohlašující: Finsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Úřady nařídily stažení zboží z trhu a svolání od spotřebitelů.

Datum publikace 17.07.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit