Databáze nebezpečných výrobků

Original marines dívčí sukně

Hlášení RAPEX 11/2013

Džínová sukně pro děti do 7 let se šňůrkami u pasu s volnými konci delšími než 140 mm na každé straně při úplném roztažení sukně. Ve spodní části je výšivka se Šmoulinkou, která má na čepici stuhu. Na sukni jsou také dvě barevná srdce s výšivkou. Oděv má textilní a papírový štítek.

Typ výrobku model ANAO452NA
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění kvůli šňůrkám u pasu, které nejsou alespoň v jednom bodě stejně vzdáleném od konců připevněny.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 14682.

Čárový kód 2000156357025
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 01.04.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit