Databáze nebezpečných výrobků

YES!DO dívčí šaty

Hlášení RAPEX 50/2014

Šaty se zavazovacím páskem: 1) bílé šaty se zelenorůžovými nebo oranžovomodrými květinami, se zelenou nebo oranžovou stuhou (širokou méně než 30 mm) u pasu, která se zavazuje na zádech. Velikosti:  12 a 18 měsíců. 2) Bílé šaty s červenou páskou u okraje a červenobílým páskem (více než 30 mm širokým), který se zavazuje vzadu. Velikost vzorku: 1 - 3 let. 3) bílé šaty s červenými puntíky na rukávech a červenými díly s bílými puntíky na horním a dolním okraji. U pasu je červená stuha s bílými puntíky, která se zavazuje vzadu. Velikost vzorku: 12 měsíců.

Typ výrobku 1) model: BM-44, kód maloobchodníka: 141-0993 2) model: KL170, kód maloobchodníka: 131-0786 3) model: KL174, kód maloobchodníka: 131-0785
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění kvůli pásku u pasu, ktery se může při různých aktivitách zachytit za předměty.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 14682.

Země záchytu Ohlašující: Řecko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: náprava sjednána.

Povinná opatření: uvádění zboží na trh pouze za daných podmínek.

Datum publikace 27.12.2014
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit