Databáze nebezpečných výrobků

Claire.dk Dívčí šaty - Kids

Hlášení RAPEX 32/2010
Bílé vyšívané šaty bez rukávů. Ve spodní části šatů je tkanička vedená většinou uvnitř, ale na zadní straně uprostřed visí hluboko pod spodní okraj oděvu a není upevněna ani v jednom bodě. Délka volné tkaničky na každém konci je 60 cm. Velikost: 104-150.

Typ výrobku Art. NO: B3AF5, model: 59923892
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko poranění, protože tkanička vedená ve spodní části šatů není uchycena ani v jednom bodě a volné konce tkaničky visí hluboko pod spodní okraj oděvu (60 cm).
Země původu Čína
Rozpor s Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 14682.
Čárový kód 5702879791557
Země záchytu Ohlašující: Maďarsko, Další: Dánsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu a od spotřebitelů.
Datum publikace 10.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit