Databáze nebezpečných výrobků

Mountain dívčí kozačky

Hlášení RAPEX 17/2013

Syntetické boty zlaté barvy se zipem pro mladé dívky. Boty jsou ozdobeny perlami, kamínky a ozdobami ze stejného materiálu, jako mají boty. Velikost: 22. Zabaleny v barevné papírové krabici.

Typ výrobku Model: 7040
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Udušení
Nebezpečí

Výrobek představuje vážné nebezpečí udušení, protože dekorativní prvky na kozačkách lze snadno oddělit a děti je mohou vložit do úst.

Země původu Čína
Čárový kód 5999016920882
Země záchytu Ohlašující: Maďarsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 17.05.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit