Databáze nebezpečných výrobků

Disney Baby Dětské dupačky "Pijama Nado Infantil"

Hlášení RAPEX 49/2011

Dětské dupačky bílé barvy s horizontálními modrými pruhy. Zabaleny v kartonové krabici s textem: "Disney baby, where imagination begins, pelele c/pies".

Typ výrobku Ref 98824
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Popálení
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí popálení, protože v případě vzplanutí hoří příliš rychle.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající evropské normy EN 14878.

Země záchytu Ohlašující: Španělsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Úřady nařídily stažení zboží z trhu.

Datum publikace 18.12.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

  • Lenka 29.6.2015 21:37

    Dobrý cečer, já chci jen přidat svou zkušenost s nákupem dětského oblečení! Tento overálek je moc pěkný ale i já jsem nakoupila úžasné kojenecké oblečení od značky EWA a to za skvělé ceny na dupydup.cz Jen škoda, že dítě z těch věciček tak strašně rychle vyroste! Ale zase nadruhou stranu je to jediné oblečení které vydrží opravdu dlouho jako nové, protože dítko má každý kousek na sobě jen párkrát!

    reagovat

    R R
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit