Databáze nebezpečných výrobků

Goloxy Dětské oblečení

Hlášení RAPEX 31/2010
Mikina se zipem a kapucí. Nápis na přední straně: "SWEETLOV". Vyšívané květinové motivy a také dekorace z korálků jsou na přední straně. Kapsy (jak na kalhotách tak na mikině), jsou ozdobeny tkaničkami, uzly a korálky. V pase kalhot je tkanička (nápis: "Rock Heart"). Velikost: 24 M, 30 M.

Typ výrobku MQ-078
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění, udušení
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko udušení a zranění kvůli přítomnosti tkaniček v oblasti pasu. Drobné ozdobné prvky lze navíc snadno odejmout.
Rozpor s Výrobek není v souladu s příslušnou evropskou normou EN 14682.
Čárový kód 7 501947 315835
Země záchytu Ohlašující: Maďarsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu a od spotřebitelů.
Datum publikace 03.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit