Databáze nebezpečných výrobků

1. Napoleone 2. Best fashion wear fujta 3. Ke Yi Qi  4. Ke Yi Qi  5. Gold champion Dětské mikiny a oblečení

Hlášení RAPEX 24/2010
1. Dětská mikina Napoleone, STYLE NO X-929 (velikost 4 roky), z potištěné pleteniny s dlouhými rukávy, zapínáním na zip a s kapucí. 
2. Dětský oblek BEST FASHION WEAR FUJTA 8066B (velikost 122 cm, mikina a kalhoty) z růžové pleteniny. Mikina s kapucí, s dlouhými rukávy a vyšitými písmeny "JEAN" na přední straně. 
3. Dětský oblek KE YI QI č. K-967 (velikost 98 cm, mikina a kalhoty) z šedé pleteniny. Mikina s kapucí, s dlouhými rukávy, potiskem a výšivkou na přední straně. 
4. Dětský oblek KE YI QI č. K-956 (velikost 30 měsíců, mikina a kalhoty) z červené pleteniny. Mikina s kapucí, s dlouhými rukávy a výšivkou na přední straně. 
5. Dětský oblek GOLD CHAMPION art. # D-36 (velikost 24/36 měsíců, mikina a kalhoty) z modré pleteniny. Mikina s kapucí, dlouhými rukávy, vyšitými písmeny CUNJOY na přední straně.

Typ výrobku 1. Napoleone, styl č. X-929, 2. Best fashion wear fujta 8066B, 3. Ke Yi Qi č. K-967;  4. Ke Yi Qi č. K-956;  5. Gold champion art. D-36# 
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Uškrcení
Nebezpečí
Výrobky představují riziko uškrcení kvůli přítomnosti tkaniček na kapuci.
Země původu Čína
Rozpor s Produkty nejsou v souladu s příslušnou evropskou normou EN 14682.
Země záchytu Ohlašující: Litva
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu.
Datum publikace 15.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2021. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit