Databáze nebezpečných výrobků

Energy Dětské kalhoty

Hlášení RAPEX 24/2010
Atletické kalhoty v modré, černé a šedé barvě s bílými pruhy, které jsou určené pro děti do 10 let, s tkaničkami s volnými konci v oblasti pasu. Na oděvu je štítek s uvedením značky, modelu, složení, věku a pokyny k ošetřování.

Typ výrobku 1. SCHOOLC049  2. W09C177  3. W09C178
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko úrazu kvůli přítomnosti tkaniček s volnými konci v oblasti pasu, jejich délka je více než 140 mm.
Země původu Čína
Rozpor s Výrobky nejsou v souladu s příslušnou evropskou normou EN 14682.
Země záchytu Ohlašující: Kypr
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily nápravná opatření.
Datum publikace 15.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit