Databáze nebezpečných výrobků

B'TWIN Dětské jízdní kolo "Racing Boy 3"

Hlášení RAPEX 34/2011

Dětské 20-palcové jízdní kolo, rok výroby 2011. Svolání se týká pouze výrobků vyrobených mezi 1. únorem a 17. květnem 2011.

Kategorie Děti - Hračky a zábav. předměty
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože by se mohly zablokovat řidítka, což by mohlo vést k neschopnosti kolo řídit.

Země původu Francie
Čárový kód 1331627
Země záchytu Ohlašující: Španělsko, Další: Polsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná náprava sjednána.

Datum publikace 06.09.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

  • Jirka 4.6.2012 11:48

    Kolo je naprosto v pořádku, jednalo se akorát o nepromazaná ložiska v hlavovém složení, díky perfektnímu servisu firmy Decathlon byla "závada" odstraněna na počkání.

    reagovat

    R R
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit