Databáze nebezpečných výrobků

Baby Land - Lovely Angel Dětské chodítko

Hlášení RAPEX 23/2010
Chodítko pro děti od 6 do 12 měsíců, převážně ve žluté a modré barvě. Je prodáváno v nesmontovaném stavu v plastovém pytli (73 x 96 cm) uvnitř kartonové krabice.

Typ výrobku A5041 Walker
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože aretační mechanismus se může snadno zlomit. Je zde také možnost neúmyslného rozložení nebo složení.
Země původu Čína
Rozpor s Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 1273.
Čárový kód 5 605545050418
Země záchytu Ohlašující: Portugalsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu.
Datum publikace 08.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit