Databáze nebezpečných výrobků

Holly Fashion dětská souprava

Hlášení RAPEX 47/2012

1. Dětská tepláková souprava: mikina a kalhoty. Určeno pro dívky. Značka 'Holly Fashion', barva – meloun (červená), pro děti do 14 let. S kapucí i bez ní. Nalevo vpředu na mikině je nápis 'SPORT WEAR', 'WEAR SPORTS FASHION' – stejný nápis je také na levé nohavici kalhot; nalevo vpředu na mikině je dále nápis 'Holly'.

2. Tepláková souprava pro chlapce značky 'Holly Fashion', barva – tmavě modrá. Nápis 'Holly kid’s' napravo vpředu na mikině. Nalevo vpředu je aplikace s nápisem 'CLASSIC'.

Typ výrobku 1.2012-04; 2. 2012-05; 3. 12-?011
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění kvůli šňůrkám u pasu.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 14682.

Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 29.11.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit