Databáze nebezpečných výrobků

Baray dětská sada oblečení

Hlášení RAPEX 36/2017

Dětská souprava, která se skládá z krátkých kalhot a vrchního dílu (velikosti do 7 let). Dvě barevné verze: oranžová a tmavě modrá. Na horním dílu je výšivka třešní a šortky jsou bílé s červenými / tmavě modrými tečkami. V horní části jsou šňůrky, které se zavazují na ramenou.

Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Uškrcení, zranění
Nebezpečí

Šňůrky v oblasti hlavy, krku a ramen se mohou zachytit během různých činností dítěte, což by mohlo vést ke zranění nebo uškrcení.

Země původu Turecko
Rozpor s

Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 14682.

Čárový kód 2309198605188
Země záchytu Ohlašující: Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu (prodejce).

Datum publikace 10.09.2017
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit