Databáze nebezpečných výrobků

Yamaha Dětská kombinéza a body

Hlášení RAPEX 13/2010
Kombinéza a body z bavlny, modré barvy s bílými nápisy YAMAHA. Na tyto výrobky jsou připevněny plastové patenty. (Výrobky s kovovým patenty jsou podle prohlášení obchodníka nezávadné.)

Typ výrobku Romper: B10FB70102E0 (6 -12 měsíců) a B10FB70104E0 (12 měsíců a výše). Body: B10FB70402E0
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Udušení
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko udušení, protože plastové patenty se mohou při používání rozlomit na malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty dětmi.
Země původu Čína
Země záchytu Ohlašující: Polsko, Další: Rakousko, Nizozemsko, Řecko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení od spotřebitelů distributorem.
Datum publikace 30.03.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit