Databáze nebezpečných výrobků

Ms Adventure Chodítko

Hlášení RAPEX 34/2010
Chodítko pro děti do věku 6 měsíců o váze do 12 kg. Chodítko je plastové s textilním sedákem a kovovým skládacím rámem. Na výrobku je nápis: TAŞPINAR. Výrobek je zabalený v průhledném obalu.

Typ výrobku 418
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí
Dětské chodítko představuje riziko úrazu kvůli přítomnosti otvorů v rámu, kde by se mohly prsty dítěte zachytit. Design dětského chodítka navíc nebrání pádu ze schodů.
Země původu Tchaj-wan
Rozpor s Výrobek není v souladu s příslušnou evropskou normou EN 1273.
Čárový kód 8436046383692
Země záchytu Ohlašující: Kypr
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu.
Datum publikace 24.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit