Databáze nebezpečných výrobků

Koo-Di cestovní sedátko pro děti "Pack-it! Seat Me Safe Travel Seat"

Hlášení RAPEX 6/2020

Cestovní sedátko pro děti, která je možné složit do integrovaného pytlíku, sloužící jako zádržní systém u jídelního stolu „při jídle a cestování“ pro 6-30 měsíců staré dítě. Barva je šedá a zelená.

Typ výrobku KD066/02
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Uškrcení
Nebezpečí

Výrobek obsahuje popruhy k uvázání, které jsou příliš dlouhé a mohou vytvářet smyčku. Mohla by v nich uvíznout hlava dítěte a mohlo by dojít k uškrcení.

Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání výrobku od spotřebitelů (dovozce).

Poznámka

Webová stránka svolávací akce: https://koo-di.com/pages/product-recall-notice

Datum publikace 09.02.2020
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit