Databáze nebezpečných výrobků

BEABA robot pro přípravu dětských příkrmů Babycook Neo

Hlášení RAPEX 22/2019

Kuchyňský robot pro vaření a míchání dětských příkrmů prodávaný ve dvou různých barevných kombinacích, černá-modrá a bílá-šedá. Výrobek se dodává v černé kartonové krabici.

Typ výrobku BEA0400/BEA0400-VW-EU referenční číslo: 912639 - černá-modrá 912640 - bílá-šedá
Kategorie Domácnost - Kuchyňské potřeby
Riziko Pořezání, zranění
Nebezpečí

Sklo varné / mixovací nádoby není dostatečně silné. V důsledku toho by se mohla rozbít buď spontánně nebo při použití funkce mixování. Uživatel nebo dítě stojící v blízkosti by mohlo být poraněno skleněnými střepy nebo se poranit o přístupné sekací nože.

Země původu Francie
Čárový kód 3384349126391 (černá-modrá) / 3384349126407 (bílá-šedá)
Země záchytu Ohlašující: Lucembursko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: svolání výrobku od spotřebitelů, dočasný zákaz dodávek, nabízení dodávky a vystavení výrobku, varování spotřebitelů před riziky, stažení výrobku z trhu (výrobce).

Datum publikace 04.06.2019
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit