Databáze nebezpečných výrobků

Hewlett-Packard Balení nabíjecích baterií - prodávané s určitými notebooky HP Pavilion, Compaq Presario, HP a HP Compaq.

Hlášení RAPEX 24/2011

Lithium-ion nabíjecí baterie prodávané s různými notebooky značky HP a Compaq od července 2007 do července 2008. Svolání je rozšířením předchozích svolání z 14. května 2009 rozšířeného dále 19. května 2010.

Typ výrobku Čárové kódy a modelová čísla jsou viditelná na obrázku.
Kategorie Telefony a počítače - Elektrospotřebiče
Riziko Popálení, požár
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí požáru a popálení, protože baterie se mohou přehřát a roztrhnout.

Země původu Čína
Země záchytu Ohlašující: Malta, Další: Řecko, Bulharsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolné svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 23.06.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit