Databáze nebezpečných výrobků

Step2 Auta na tlačení - Push-Around Buggy and Whisper Ride Buggy

Hlášení RAPEX 23/2010
Mnohobarevná plastová pojízdná auta s rukojetí k tlačení na zadní straně. Autíčka se dodávají v různých barvách, včetně oranžové, červené, modré, růžové a zelené. Autíčka s plastovou bílou nebo černou hlavou a maticí nejsou zahrnuta do tohoto oznámení.

Typ výrobku 715700, 768400, 792300, 882900, 7923OR, 885700
Kategorie Děti - Hračky a zábav. předměty
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože kolík nasazený na žlutý knoflík na rukojeti autíčka se může uvolnit a způsobit oddělení rukojeti od autíčka.
Země původu Spojené státy americké
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie, Další: Irsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 08.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit