Databáze nebezpečných výrobků

Triumph Motorcycles Accessory Quickshifter Kit

Hlášení RAPEX 51/2019

Sada příslušenství Triumph (TSA), která umožňuje úplné a částečné řazení nahoru bez použití spojky. Výrobek byl prodáván k dodatečné instalaci pouze na motocyklech Triumph Speed Triple S a Speed Triple RS. Kód svolávací akce Triumph: SRAN568.

Typ výrobku A9930469
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Tělo sestavy pomocného řazení Triumph (TSA) může přijít do kontaktu se sestavou upínacích svorek. V důsledku toho může asistovaná změna rychlostního stupně selhat, což může mít za následek neočekávané vynechání rychlostního stupně nebo nesprávný neutrál, čímž se zvyšuje riziko nehody.

 

Země původu Velká Británie
Čárový kód SRAN568
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie, Další: Polsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání výrobku od spotřebitelů (výrobce).

Datum publikace 22.12.2019
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit