Databáze nebezpečných výrobků

ABC products INC, babyhit, BABYWAY, BANINNI,, CAUSALPLAY, Chelino, COSATTO, GlobalLUCKYBABY, , Happy Baby, HEYNER, Kiddo, Leader Kids, , Lenox, LITTLE CAR, LORELLI, Lorelli (Saturn),, PLAYXTREM, RANT, SAFEWAY, 4BABY , bebesit, Bestbaby, CA, CAPSULA, , myb dětská autosedačka

Hlášení RAPEX 11/2019

Dotčené produkty byly vyrobeny v letech 2014 až 2018.

Typ výrobku čísla schválení typu: E1 04301313, E1 04301371 Typy: LB-363, BBC-Q5
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí

Autosedačka dostatečně neabsorbuje kinetickou energii, která by se uvolnila v případě nehody. V důsledku toho by mohlo dítě utrpět zranění. 

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nevyhovuje předpisu EHK OSN č. 44-04.

Země záchytu Ohlašující: Německo, Další: Polsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: varování spotřebitelů.

Datum publikace 09.04.2019
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit