Databáze nebezpečných výrobků

Spektrum 6ti kanálový přijímač Carbon Fuselage - AR6250

Hlášení RAPEX 32/2010
Výrobek je malé plastové pouzdro s elektronickým připojením na jednom konci. Je zabaleno v blistru s kartonovou podložkou.

Typ výrobku SPMAR6250 DSM2
Kategorie Sport a turistika - Vybavení pro sport a volný čas
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko úrazu, protože za určitých okolností přijímač nedokáže komunikovat s vysílačem, což vede k vysazení přijímače a přerušení vysílání signálů do serva, které řídí letoun. Následkem této chyby by letoun mohl havarovat a způsobit zranění osob.
Země původu Tchaj-wan
Čárový kód 605482001400
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie, Další: Norsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení od spotřebitelů výrobcem.
Datum publikace 10.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit