Za hromadné žaloby
#ZaHromadneZaloby

Podpořte zavedení hromadných žalob.

Změnu si přeje 10 748 podporovatelů

Chci podpořitVývoj kauzy

Přibývá počet případů, kdy jsou spotřebitelé kráceni na svých právech. Zároveň chybí důležitý nástroj, který by umožnil účinně se bránit nepoctivým obchodníkům. dTest proto spouští kampaň Za hromadné žaloby, braňme se společně! Jejím cílem je upozornit na fakt, že český právní řád postrádá možnost hromadného řízení, a dát zákonodárcům najevo, že je nutné posílit ochranu spotřebitelů a férových podnikatelů.

 • 13.9.2020

  Kampaň dTestu podporuje již více než 10 tisíc osob. Vážíme si vaší podpory a děkujeme všem, kteří jste vyjádřili vůli po změně a posílení práv spotřebitelů.

 • 4.9.2020

  O neférových praktikách firem a kampani Za hromadné žaloby, braňme se společně! si povídala ředitelka dTestu Eduarda Hekšová s redaktorkou Pavlou Freiwaldovou. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

 • 25.8.2020

  Naše kampaň zaujala i Českou televizi, do Studia 6 si proto pozvala právníka dTestu. Na celé interview se můžete podívat zde

 • 20.8.2020

  V prvním týdnu podpořilo kampaň Za hromadné žaloby, braňme se společně! již 8000 z vás. Vážíme si vaší podpory. I nadále pracujeme na dosažení cílů.

 • 13.8.2020

  Spustili jsme kampaň Za hromadné žaloby, braňme se společně! Sledujte nás na webu zahromadnezaloby.cz nebo na sociálních sítích pod #ZaHromadneZaloby.


Přihlásit