Srovnávač spořicích a termínovaných účtů

Poradíme vám, který spořicí či termínovaný účet je nejlepší pro uložení vašich peněz - kde je nejlepší úrok, jak je vklad pojištěn a jaké nástrahy na vás číhají v obchodních podmínkách.

Chci uložit 100 000 Kč bez omezení

Upravit parametry srovnání

logo Waldviertler Sparkasse Bank Waldviertler Sparkasse Bank - Spořicí účet

Spořicí účet
Zhodnocení: -155 Kč

Detailní ceny

Úroková sazba

  Výše vkladu [Kč]
Doba uložení0 - 130 000130 001 - neomezeno
0 měs.0,10 %0,01 %

Další parametry

Poplatek za založení účtu: 0 Kč
Poplatek za vedení účtu: 20 Kč
Povinnný běžný účet:
Připisování úroků: Ročně
Úročení celého vkladu stejnou sazbou:
Automatické obnovení vkladu: Peníze kdykoliv k dispozici
Možnost správy online:
Možnost korespondenčního zřízení:
Možnost dodatečných vkladů:
Stránky produktu: http://www.wspk.cz/sporici-ucet-46.html
Další charakteristiky: V případě zřízení běžného účtu, který je veden zdarma je vedení spořicího účtu také zdarma. Pásmové úročení vkladů. Není vydána platební karta. Povolené bankovní operace - hotovostního vklad (zdarma)/výběr (20 Kč), bezhotovostní převod ve prospěch spořicího účtu z kterékoliv banky, bezhotovostní převod na vrub spořicího účtu ve prospěch běžných účtů vedených WSPK, které zní na
stejného majitele jako spořicí účet (nikoli do jiných bank). V případě předem neobjednaného hotovostního výběru nad 200 000 Kč poplatek 500 Kč + 0,1% z vybírané částky.
Právní podmínky: - Klient může na vklad do 130 000 Kč získat úrok ve výši 0,2 % za podmínky aktivního vedení běžného, penzijního nebo podnikatelského účtu.
Údaje o pojištění: Vklady v této bance jsou pojištěny do výše 100 000 EUR (cca 2,5 milionu Kč) na jednu osobu v rámci rakouského systému ochrany vkladů u Spořitelní garanční akciové společnosti (Sparkassen Haftungs Aktiengesellschaft).
Právní podmínky finanční instituce: - Pokud je klient nespokojen s postupem banky (např. se domnívá, že banka porušila své smluvní povinnosti nebo právní předpisy) tak je oprávněn podat stížnost u České národní banky.
- Banka je oprávněna měnit smluvní podmínky z důvodu změny právních předpisů, ale také s ohledem na poskytování nových služeb či změnu obchodní politiky (bez bližší specifikace). Pokud klient vysloví nesouhlas se změnou smluvních podmínek má právo smlouvu bezplatně vypovědět.
- Klient souhlasí s poskytnutím osobních údajů třetím osobám (resp. osobám se kterými banka uzavřela smlouvu o zpracování).

Datum poslední aktualizace: 27.12.2017  |  Informace o aplikaci  |  Kontaktujte nás se svými náměty

Zpět na srovnání spořicích a termínovaných účtů

Přihlásit