Test stavebních spoření 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 12/2009

Stavební spoření je jedním z nejoblíbenějších produktů. Není divu. Přináší mnohé výhody, především v podobě možnosti dostupnějšího úvěru a státní podpory. Máte stavební spoření? Které je nejlepší a co je dobré vědět? TEST se na tento produkt zaměřil.

Co zjistil náš test o stavebním spoření?


Jak je to se stavebním spořením: Největším lákadlem stavebního spoření je státní podpora. Nyní se však diskutuje o jejím snižování. Jak to dopadne? Bude pro nás stále stavební spoření tak atraktivní?

Zakládáme stavební spoření: Kdy uzavřít stavební spoření? Na jak dlouho je? Co když chcete peníze vybrat dříve? Jakou zvolit cílovou částku? Na tyto a další otázky si odpovíme. Poradíme vám také, na co všechno ještě musíte myslet, když uzavíráte smlouvu.

Úvěry: U stavebního spoření je také hojně využívaná možnost úvěru, kterého můžete s tímto produktem dosáhnout o něco snadněji. Tyto úvěry dělíme do dvou základních skupin - překlenovací úvěr a klasický úvěr. TEST vám problematiku úvěrů lépe nastíní a podíváme se společně i na konkrétní možnosti.

Tipy a triky: TEST vám také přináší mnohé tipy a triky, které je dobré znát před podpisem smlouvy. Díky nim vás nic nepřekvapí a budete se svým stavebním spořením naprosto spokojení.

TEST je tu pro vás. Zaměřili jsme se na stavební spoření. Co je dobré vědět a jak ho uzavřít co nejvýhodněji? Poradíme vám. Předplaťte si náš test a buďte o krok vepředu.Přihlásit