Test pánví s nepřilnavým povrchem 2021

Sdílejte

Publikováno v časopise 10/2021

Jaká je ideální pánev, pokud byste z jakéhokoliv důvodu chtěli jen jedinou? Měla by být dobře vyvážená, mít přiměřenou hmotnost a šikovné madlo. Hlavně by se na ni ale neměly lepit připravované pokrmy. Zvládají pánve s nepřilnavým povrchem svoji úlohu? Na to jsme se zaměřili v testu 29 modelů.

Pokud se ponoříte do moře nabídek kuchyňských potřeb, budete svědky něčeho, co nelze popsat jinak než jako chaos. V libovolné kategorii pravděpodobně spatříte tisíce velmi podobných výrobků, u kterých bez vyzkoušení mnohdy nelze s jistotou říct, proč je jejich cena taková, jaká je. Cenové spektrum je u většiny kuchyňských potřeb skutečně široké. Například my jsme se po několika letech opět zaměřili na pánve s nepřilnavým povrchem a do testu jsme zahrnuli modely o průměru přibližně 28 cm. I přes užší zaměření jsme při nákupech narazili na pánev za 150, ale také za 3400 Kč.

Náš testovací program z roku 2018 jsme i na základě zkušeností z předešlých testů trochu upravili. V nové sestavě zkoušek již například nenajdete chemickou analýzu. Všechny dříve hodnocené produkty jí totiž v minulosti prošly bez nejmenších problémů. Další přínos zkoušky jsme tedy vyhodnotili jako minimální. Naopak jsme u pánví s nepřilnavým povrchem začali testovat rychlost zahřívání. Jak si tedy produkty v klání podle aktualizovaných pravidel vedly?


Testované výrobky - pánve s nepřilnavým povrchem (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pánve s nepřilnavým povrchem (29 výrobků)
poslední aktualizace: 30.9.2021


Přihlásit