Test myček nádobí 2021

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2021

Z laboratoře k nám dorazily výsledky 22 nově otestovaných myček. Jde o směs vestavných i volně stojících modelů. Část je určena pro vestavbu do kuchyňské linky, část tvoří volně stojící myčky. Většina výrobků dopadla dobře, narazili jsme i na kvalitní produkty za rozumnou cenu. Kompletní tabulku s výsledky naleznete na našem webu.

Desítky otestovaných myček

Na www.dtest.cz/mycky najdete výsledky desítek nově i dříve testovaných myček, a to vestavných, volně stojících, úzkých i širokých. Rovněž si můžete prohlédnout detailnější hodnocení zkoušek a přehled vybavení a také podrobný popis zkoušek. Výsledky jsou dostupné předplatitelům.

Mytí nádobí je poměrně náročná, ale také nezbytná činnost. Proč ji tedy nepřenechat stroji? Kvalitní myčka zvládne nádobí důkladně zbavit nečistot a navíc umí ušetřit velké množství vody. Webovou databázi jsme doplnili o 22 myček.

Zásadní zkouškou pro hodnocení myček je kvalita mytí a sušení. Zkoušíme dva nejpoužívanější programy – hlavní (někdy nazývaný jako univerzální, denní či automatický) a úsporný (ekologický, eko, bio). Kterým myčkám šel hlavní úkol nejlépe? Dozvíte se v odemčené části testu.


Databáze testovaných výrobků

Myčky (313 výrobků)
poslední aktualizace: 2.2.2023


Přihlásit