Zjednodušte si život s dTest Aplikacemi

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2024 Obsah červencového dTestu

Naše praktické aplikace vám ušetří čas i peníze

Chtěli byste mít po ruce během nákupů praktického pomocníka, který by vám nabídl objektivní hodnocení testovaného zboží, databázi éček nebo přehled nebezpečných výrobků? A co tahle číst si časopis dTest pohodlně ze svého chytrého zařízení kdykoliv online i offline. A pokud raději posloucháte, než čtete, máme pro vás možnost stáhnout si obsah jednotlivých vydání prostřednictvím audiotéky.

Mobilní aplikace

Vyzkoušejte, jaké to je mít při nákupech vždy po ruce praktického pomocníka. Mobilní aplikace dTestu nabízí objektivní hodnocení testovaného zboží, rychlé spotřebitelské rady, přehled nebezpečných výrobků či databázi éček. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma v online obchodě.

Dozvědět se více a stáhnout

Čtečka

Abyste si mohli číst časopis dTest kdykoliv a kdekoliv, nemusíte s sebou nutně nosit jeho tištěné vydání. Stačí být naším předplatitelem, stáhnout si dTest aplikaci Čtečka do svého chytrého zařízení a během chvíle už můžete listovat stránkami našeho časopisu.

Dozvědět se více a stáhnout

Audio verze

Obsah časopisu dTest je pro naše předplatitele k dispozici i ve formě audionahrávek. Nemusíte už mít při sobě tištěná vydání, abyste se dozvěděli výsledky testů a další informace. Nastavte si službu dle návodu a poslouchejte nás kdekoliv.

Dozvědět se více a stáhnout


Přihlásit