Audiotéka pro poslech časopisu dTest

Obsah květnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 5/2024 Obsah květnového dTestu

Sdílejte

Obsah časopisu dTest je pro naše předplatitele k dispozici i ve formě audionahrávek. Nemusíte už mít při sobě tištěná vydání, abyste se dozvěděli výsledky testů a další informace. Nastavte si službu dle návodu a poslouchejte nás kdekoliv.

První vydání k poslechu budete mít k dispozici přibližně za 1,5 měsíce od aktivace předplatného. Pokud je například uhrazeno předplatné 4. ledna, první nahrané vydání k poslechu bude únorové, zpřístupněné v audiotéce přibližně 8. února.

Pokud jste náš předplatitel, přihlaste se na našem webu do svého profilu. Po přihlášení klikněte na "Můj profil" a pak na sekci „Audiotéka“. Vyberte si konkrétní vydání, které chcete poslouchat, a klikněte na něj. Dojde k přesměrování na stránku audioteka.com, kde kliknete na modré tlačítko "Chci poslouchat".
Následně se buď přihlásíte, pokud máte uživatelský účet na Audiotéce, nebo si založíte nový. Bez účtu na Audiotéce není možné stáhnout audio verzi časopisu dTest. Po přihlášení na Audiotéce stačí kliknout na "Moje Polička", poté vybrat konkrétní vydání a jeho audio verzi si stáhnout. Archiv audionahrávek publikovaných před zakoupením předplatného k dispozici není.

Poslouchat můžete v aplikaci pro mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS, případně ve svém počítači.

Časopis dTest můžete mít u sebe kdykoliv a kdekoliv také v elektronické verzi. Pokud jste naším předplatitelem, stačí si stáhnout aplikaci Čtečka dTestu do svého chytrého zařízení a během chvíle už můžete listovat stránkami časopisu.


Přihlásit