Test myček nádobí 2020

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2020

Často se ukrývá za uniformními kuchyňskými dvířky jako nenápadný člen úklidové posádky. Jindy prozrazuje její přítomnost odhalený přední panel nebo dvířka. Myčka má v každém případě své pevné místo v mnoha kuchyních a patří mezi důležité pomocníky, na které jsme si rychle zvykli. Hledáte-li spolehlivý mycí spotřebič, výsledky našeho aktuálního testu vám mohou napovědět. Zároveň je můžete porovnat i s výsledky dříve otestovaných modelů na našem webu.

Očista nádobí nikdy nebude bez práce, pokud nechceme jíst z umazaných talířů, pít z umolousaných sklenic a používat špinavé příbory. Máme kliku, že žijeme v době, kdy nutně nemusíme stát u dřezu plného bublin a pečlivě omývat, oplachovat a utírat každý použitý kus. Péče o nádobí se prakticky zúžila na naplňování a vyklízení mycího přístroje, který tohle všechno vyřeší za nás.

Myček je však na trhu celá řada, kterou si však vybrat? Umyje dražší přístroj lépe než levnější? Jak dobře zvládnou nádobí myčky, které potřebují jen minimum vody? Liší se mezi sebou ve spotřebě elektrické energie? Na tyto a další otázky vám odpoví náš nejnovější test myček.


vestavné (porovnat)

polovestavné (porovnat)

volně stojící (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Myčky (313 výrobků)
poslední aktualizace: 2.2.2023


Přihlásit