Čtečka dTestu

Abyste si mohli číst časopis dTest kdykoliv a kdekoliv, nemusíte s sebou nutně nosit jeho tištěné vydání. Nemusíte si ani kupovat specializované zařízení, tzv. čtečku. Stačí být naším předplatitelem, stáhnout si příslušnou aplikaci do svého chytrého zařízení a během chvíle už můžete listovat stránkami našeho časopisu.

Omlouváme se, v současné době pracujeme na nové verzi aplikace dTest a Čtečka. Původní aplikace přestaly být po změně podmínek pro některé verze operačního systému plnohodnotně funkční. Za komplikace se omlouváme. Pokud vám stávající aplikace Čtečka nefunguje, použijte prosím dočasně čtečku na našem webu na stránce www.dtest.cz/casopisy, kde po přihlášení můžete časopisy listovat. U aktuálního vydání zvolte možnost "Prohlédnout si celý obsah" a následně "Listovat vydáním". Děkujeme za pochopení.

Díky aplikaci Čtečka dTestu si mohou předplatitelé prohlížet a číst naše časopisy ve stejné podobě jako v tištěné verzi. Po stažení a instalaci příslušné aplikace pro Android, či iOS se vám v přehledném menu otevře výběr časopisů. Zvolte příslušné vydání, během pár vteřin si ho stáhnete a ihned můžete začít číst. Stažená čísla se vám automaticky uloží do archivu, takže není třeba jednotlivá vydání stahovat opakovaně. Pokud si svůj archiv vybavíte dopředu, nebudete pro čtení jednotlivých vydání potřebovat ani online připojení. Z pohodlí domova i na cestách, na dovolené i cestou do práce tak budete mít dTest vždy po ruce.

V případě dotazů, či potíží se na nás obracejte na e-mailové adrese dtest@dtest.cz.

Čtečka dTestu ke stažení

Čtečka dTest v Google Play                                Čtečka dTest v AppStore                      

                                   


Přihlásit