Test nízkých turistických bot 2019

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2019

Chodíte rádi do přírody, ale vysoké pohorky vám připadají zbytečně velké a těžké? Otestovali jsme 13 párů nízkých turistických bot v dámském i pánském provedení. Laboratorní zkoušky prověřily přilnavost podrážky, kvalitu a výdrž použitých materiálů i to, zda budete mít nohu v suchu za deště i v parném letním dni. Při praktických zkouškách pak dobrovolníci boty vyzkoušeli v terénu a prozradili nám své zkušenosti.

Chtěli byste si koupit boty na výlet, ale vysoké pohorky vám připadají zbytečně velké a těžké? Do lehkého terénu a na kratší cesty vám postačí nízké turistické boty. Otestovali jsme proto 13 párů v dámském i pánském provedení. Sáhli jsme jak po zavedených outdoorových značkách, tak po levnějších modelech ze sportovních obchodních řetězců.

Laboratorní zkoušky nám prozradily, jakou mají přilnavost podrážky, kvalitu a výdrž použitých materiálů i to, zda budete mít nohu v suchu za deště i v parném letním dni. Při praktických zkouškách pak dobrovolníci boty vyzkoušeli v terénu a prozradili nám své zkušenosti.


Testované výrobky - nízké turistické boty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Nízké turistické boty (13 výrobků)
poslední aktualizace: 30.5.2019


Přihlásit