Test pojištění odpovědnosti za škodu 2009

Obsah březnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 3/2024 Obsah březnového dTestu

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2009

Máte pojištění odpovědnosti? Pokud řídíte, znáte povinné ručení, které za vás zaplatí škodu, způsobíte-li nehodu. Pojištění odpovědnosti je založené na stejném principu. Myslete na to, že škodu nemusíte nutně způsobit jen autem. Stát se mohou různé nehody...

Co zjistil náš test o pojištění odpovědnosti?


Pojistěte se: Pojištění odpovědnosti za vás zaplatí škody, které způsobíte na majetku druhých lidí. Vztahuje se i na újmu na zdraví jiných osob. TEST vám poradí, které produkty se vám nejvíce vyplatí.

Co kryje pojištění odpovědnosti: Pojištění odpovědnosti se vztahuje především na běžné činnosti v domácnosti, ale také ho můžete potřebovat v čase zábavy a rekreace, především při sportech. K pojištění si můžete sjednat i různé služby, např. právní asistenci. Celkově je zde možnost mnohých doplňků. Víme, které produkty poskytují takové, které se vám budou hodit.

Co vám nepokryje pojištění odpovědnosti: Pojištění odpovědnosti má své finanční limity. Neproplatí vám také újmy rodinných příslušníků a samozřejmě se vám bude s pojišťovnou těžko jednat, způsobíte-li škodu svou hrubou nedbalostí. Produkty mají různé výjimky, seznamte se s nimi.

Pro koho se pojištění odpovědnosti nejlépe hodí: Jaká je pravděpodobnost, že využijete toto pojištění? Sami se musíte rozhodnout. Je jasné, že např. aktivní sportovci jsou více ohroženou skupinou než lidé, kteří nic nedělají. Nabízíme vám tabulky, které vám pomohou se správně rozhodnout pro konkrétní produkt.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na pojištění odpovědnosti. Zkoumali jsme jednotlivé produkty, známe jejich výhody a víme, jaké se konkrétně vám vyplatí. Předplaťte si náš test a budete to vědět také.
 


Přihlásit